CENTRUM NÁPOVĚDY

Bude můj telefon fungovat s eSIM v Barceloně, pokud je odemčený?

Aktualizováno 30. května 2026

Ano, váš telefon musí být odemčený, abyste mohli používat eSIM v Barceloně. Pokud je vaše zařízení zamčené na konkrétního operátora, nebude se moci připojit k místním španělským sítím (Movistar, Orange), které Cellesim využívá. Před zakoupením eSIM si ověřte stav odemčení vašeho telefonu, abyste zajistili bezproblémové připojení po celou dobu vaší cesty.

Pomohla ti tato odpověď?

PŘIPRAVENÝ?

eSIM za 60 sekund

Vyber destinaci, naskenuj QR, jsi online.

Procházet destinace