CENTRUM POMOCY

Czy mój telefon będzie działał z eSIM w Barcelonie, jeśli jest odblokowany?

Zaktualizowano 30 maja 2026

Tak, Twój telefon musi być odblokowany, aby korzystać z eSIM w Barcelonie. Jeśli Twoje urządzenie jest zablokowane dla konkretnego operatora, nie będzie mogło połączyć się z lokalnymi hiszpańskimi sieciami (Orange, Movistar), z których korzysta Cellesim. Potwierdź status odblokowania telefonu przed zakupem eSIM, aby zapewnić bezproblemową łączność podczas całej podróży.

Czy ta odpowiedź była pomocna?

GOTOWY?

Kup eSIM w 60 sekund

Wybierz destynację, zeskanuj QR, jesteś online.

Przeglądaj destynacje